Używamy własnych i zewnętrznych plików cookie w celu uzyskiwania danych statystycznych dotyczących nawigacji naszych użytkowników i ulepszania naszych usług. Jeśli akceptujesz lub kontynuujesz przeglądanie, uznamy, że akceptujesz jego użycie. Możesz zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji tutaj (link do polityki ciasteczek).

Serwis i wsparcie

Nasze podejście handloweOd Twojego marzenia do wielkiego otwarcia. EDENOX oferuje swoje usługi w aranżacji lokali gastronomicznych na różnych etapach projektu.

Koncepcja: Opracowanie koncepcji architektonicznej obiektu gastronomicznego. Doradztwo w wyborze rodzaju i formy lokalu w zależności do potrzeb i oczekiwań konkretnego klienta.

Projekt: Przygotowanie rysunków technicznych i projektów z zaznaczeniem układu funkcjonalnego pomieszczeń lokalu gastronomicznego i zaplecza kuchennego.

Oferta: Określenie specyfikacji urządzeń i wyposażenia gastronomicznego w oparciu o przedstawiony projekt obiektu gastronomicznego.

Instalacja, konfiguracja i szkolenie: Poprzez naszą sieć dealerów proponujemy montaż oraz serwis sprzedawanych przez nas urządzeń gastronomicznych, jak również szkolenia w zakresie obsługi i eksploatacji urządzeń gastronomicznych.