Używamy własnych i zewnętrznych plików cookie w celu uzyskiwania danych statystycznych dotyczących nawigacji naszych użytkowników i ulepszania naszych usług. Jeśli akceptujesz lub kontynuujesz przeglądanie, uznamy, że akceptujesz jego użycie. Możesz zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji tutaj (link do polityki ciasteczek).

Serwis i wsparcie

Nasza Misja: Urzeczywistnianie twoich marzeńCzy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, jak będzie wyglądać Twoja kuchnia?
Jakich materiałów użyjesz? Jakie będą w dotyku? Gdzie i w jakim kształcie umieścisz zlewy? Jak będzie wyglądało miejsce przygotowania potraw?

Jakie jest Twoje marzenie?

Podczas projektowania powierzchni profesjonalnej kuchni, najbardziej innowacyjne i oryginalne pomysły nie mogą być ograniczone przez standardowe zestawienia mebli kuchennych. Ponieważ wyobraźnia wymyka się standardom, Edesa chętnie urzeczywistni Twoje oryginalne pomysły.

Niestandardowe zlewy, okrągłe, kwadratowe, płaskie, faliste, umieszczone tam, gdzie chcesz, na widoku lub zabudowane. Wysoka jakość wykończenia i odporność na ciężkie warunki pracy pozwalają im trwać dłużej i służyć lepiej.

Ranty i cokoły, drzwi i szuflady są zaprojektowane ze szczególnym uwzględnieniem najbardziej rygorystycznych wymogów higienicznych. Nasze meblowe gastronomiczne zostały przetestowane w setkach projektów, w każdej realizacji dostosowywane są do indywidualnych wymogów.

Pozwól nam pomóc stworzyć bardziej wydajne, wygodne i bezpieczne miejsce przygotowywania posiłków w Twojej profesjonalnej kuchni. EDENOX może przygotować przepis na Twój sukces, wystarczy wyobrazić sobie składniki, aby to wszystko się urzeczywistniło…