Używamy własnych i zewnętrznych plików cookie w celu uzyskiwania danych statystycznych dotyczących nawigacji naszych użytkowników i ulepszania naszych usług. Jeśli akceptujesz lub kontynuujesz przeglądanie, uznamy, że akceptujesz jego użycie. Możesz zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji tutaj (link do polityki ciasteczek).

Magazynowanie i obróbka żywności

MEBLE GASTRONOMICZNE ZE STALI NIERDZEWNEJ

W ofercie marki EDENOX znajduje się szeroka gama stołów do pracy, obróbki wstępnej i przygotowania jarzyn, mięsa i ryb, do zastosowania w każdej profesjonalnej kuchni oraz zmywalni. Oferujemy również meble do przechowywania i magazynowania, jak szafy magazynowe, szafki i półki wiszące oraz regały. Wszystkie meble wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, charakteryzują się wysoką trwałością i odpornością na intensywne użytkowanie oraz ciężkie warunki pracy.


SZAFY DO MAGAZYNOWANIA I PRZECHOWYWANIA

EDENOX oferuje szafy magazynowe i przelotowe z drzwiami uchylnymi lub suwanymi. Produkujemy również szafki wiszące, półki przestawne oraz regały. Meble wykonane ze stali nierdzewnej gwarantują wysoką stabilność i wytrzymałość.

STOŁY GRZEWCZE

Gama stołów grzewczych dostępna w wersji przyściennej, centralnej i centralnej przelotowej. Półka z perforacją zapewnia optymalną dystrybucję powietrza, zapobiega koncentracji ciepła w górnej części urządzenia i pozwala na utrzymanie jednolitej temperatury w stole grzewczym.

Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.


BATERIE GASTRONOMICZNE 

Baterie i prysznice gastronomiczne do zastosowań profesjonalnych charakteryzują się oryginalną stylizacją, doskonałym wykończeniem i nieprzeciętną wytrzymałością. Produkty zaprojektowane zostały specjalnie dla gastronomii. Poza atrakcyjnym wyglądem gwarantują najwyższą wydajność, ograniczone zużycie wody oraz wysoki komfort użytkowania.

 

REGAŁY ALUMINIOWO-POLIETYLENOWE

 

Modułowy system regałów aluminiowo-polietylenowych przeznaczony do chłodni, mroźni czy magazynów żywności, idealny do ustawienia w pomieszczeniach o wysokich wymogach sanitarnych. Konstrukcja wykonana z anodowanego aluminium z półkami przeznaczonymi do kontaktu z żywnością. Możliwość tworzenia zabudowy w różnych kształtach i konfiguracjach przy zastosowaniu regałów wolnostojących i narożnych, łączonych pod kątem prostym typu  U, L, T.