Używamy własnych i zewnętrznych plików cookie w celu uzyskiwania danych statystycznych dotyczących nawigacji naszych użytkowników i ulepszania naszych usług. Jeśli akceptujesz lub kontynuujesz przeglądanie, uznamy, że akceptujesz jego użycie. Możesz zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji tutaj (link do polityki ciasteczek).

EDENOX

SPECJALISTA W PRODUKCJI URZĄDZEŃ DO PRZYGOTOWANIA, DYSTRYBUCJI I EKSPOZYCJI POTRAW

Jesteśmy wiodącym producentem urządzeń gastronomicznych, zaangażowanym w tworzenie i dostarczanie unikalnych rozwiązań w naszych innowacyjnych, trwałych i wydajnych oraz dostosowanych do indywidualnych potrzeb produktach. Staramy się wykreować i dostarczać rozwiązania, które wspierają rozwój ekonomiczny naszych partnerów, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego. Ponieważ wspieranie Twojego sukcesu jest naszym celem, zapraszamy do EDENOX .

1 - SPECJALISTA W PRODUKCJI URZĄDZEŃ DO PRZYGOTOWANIA, DYSTRYBUCJI I EKSPOZYCJI POTRAW

Bycie specjalistą oznacza koncentrację na innowacjach. To przekonanie motywuje nas do ciągłego poszukiwania nowatorskich rozwiązań dla największych wyzwań w zakresie dystrybucji i przygotowywania żywności. Nasze wysiłki są skierowane na rozwój praktycznych, zorientowanych na klienta rozwiązań.

2 - ELASTYCZNE ROZWIĄZANIA DOSTOSOWANE DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB

EDENOX oferuje elastyczne, indywidualne rozwiązania, które pomogą w budowaniu Twojego biznesu i urzeczywistnianiu Twoich celów. Oferujemy doświadczenie, wygodę oraz pełną gamę produktów i usług. Jesteśmy ekspertami w tworzeniu rozwiązań, które spełniają wszelkie standardowe wymagania, dostosowują się do indywidualnych zmian i pasują do każdej przestrzeni. Nasze portfolio produktów zawiera standardowe, powszechnie stosowane rozwiązania jak również te unikalne, "szyte na miarę" i dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Do współpracy zapraszamy również partnerów OEM, którym oferujemy dostęp do dedykowanych zespołów projektowych, naszą wiedzę, obniżenie kosztów produkcji, szybkie dotarcie z własnym produktem na rynek oraz zwiększenie widoczności marki.
Bez względu na to czy używasz, sprzedajesz czy produkujesz sprzęt gastronomiczny, EDENOX posiada indywidualnie dostosowane rozwiązania, które pomogą Ci osiągnąć sukces.

3 - MIĘDZYNARODOWA FIRMA PRODUKCYJNA

Nasze produkty pochodzą z sześciu własnych zakładów produkcyjnych, z pięciu różnych krajów na trzech kontynentach.
Te same spójne standardy jakości i procesów produkcyjnych we wszystkich zakładach gwarantują wysoki standard wykonania urządzeń "made by EDENOX " na całym świecie. Łącznie 100.000 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej jest w każdej chwili gotowe by sprostać Twoim potrzebom. Duże moce produkcyjne w połączeniu z naszą siecią dostaw oraz doświadczeniem logistycznym zapewniają nam opinię solidnego i niezawodnego dostawcy.

4 - WYSOKA JAKOŚĆ I DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO

EDENOX wdrożyła i certyfikowała Systemy Zarządzania Jakością i Środowiskiem zgodnie z międzynarodowymi standardami UNE-EN-ISO 9001:2008 i UNE-EN-14001:2004.